Barwa Perfect House Perfume - perfumy do wnętrz

Mimo codziennych starań niekiedy nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować przykrych zapachów w domu. Często pojawiają się one wtedy, gdy w domu obecne są zwierzęta,i mimo że kochamy nasze czworonogi, trudno zachować przy nich świeży, przyjemny zapach. Niektóre potrawy podczas gotowania również uwalniają mniej lub bardziej przyjemny aromat. Nie sposób nieustannie czyścić powierzchni i prać narzut. Barwa Perfect House Perfume stanowi rozwiązanie, dzięki któremu w oka mgnieniu w domu pojawi się przepiękny zapach. Produkty z tej kategorii mogą przydać się szczególnie wtedy, kiedy przyjmujemy niezapowiedzianych gości, ale nie tylko - z pomocą perfum do wnętrz możesz cieszyć się świeżym aromatem już każdego dnia.

BARWA Perfect House Glam Perfume Perfumy do wnętrz 500ml

Jakie zapachy perfum do wnętrz są dostępne?

Linia Barwa Perfect House jest skierowana do osób lubiących wyczuwalne w powietrzu świeże, kojące zapachy. Firma wypuściła na rynek perfumy do wnętrz, które w prosty sposób można rozpylić w powietrzu. Produkty nadają się również do spryskiwania tkanin oraz ubrań, ponieważ pozostawiają na nich piękny zapach. Na szczególną uwagę zasługuje elegancka kompozycja jaśminu, cyklamenu i irysa z delikatnymi nutami bergamotki oraz cytrusów. Te perfumy od Barwa Perfect House z pewnością spodobają się tym osobom, które lubią świeże, wyraziste zapachy. Zwolennicy kwiatowych aromatów powinni wypróbować połączenie orchidei i jaśminu - to wyjątkowo udana kompozycja, która odświeży każde pomieszczenie. Opisane produkty dostępne są w sklepie internetowym. Produkt można rozpylić w powietrzu lub spryskać nim tkaniny oraz ubrania z odległości około centymetrów.

BARWA Perfect House Perfume Pefumy do wnętrz 500ml

Barwa Perfect House - skład

Unikatowy skład produktów zapewnia utrzymanie się zapachu w powietrzu przez długi czas. Dodatkowo elegancka butelka z atomizerem o pojemności 500 ml pozwala dłużej cieszyć się świeżym powietrzem. Należy podkreślić, że perfumy zaczną działać zaraz po rozpyleniu, można ich użyć tuż przed przyjściem gości. W skład produktu wchodzi od 5 do 15% niejonowych środków powierzchniowo-czynnych, wybrana kompozycja zapachowa oraz konserwanty niezbędne do utrzymania się zapachu.

Perfumy są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, należy jednak zachować ostrożność przy spryskiwaniu pomieszczenia, tak by substancja nie dostała się do oczu. Tkaniny z uwagi na różną czułość materiału powinny być spryskane z odległości nie mniejszej niż 30 cm. Z pewnością warto wypróbować te pięknie pachnące perfumy do wnętrz.

Informacje kontaktowe
Nasz adres

Lubartowska 10
61-334 Poznań
Polska

Zadzwoń do nas!
662478096
Napisz do nas!