Barwa Perfect House Glass - produkty do czyszczenia powierzchni szklanych

Przeszklenia królują we współczesnym designie. Za przykład można podać choćby dwupiętrowe okna wieńczące dwupoziomowe salony czy mieszkania loftowe z antresolą. Wystarczy odrobina wyobraźni, żeby stwierdzić, że utrzymanie w czystości dużej ilości szklanych elementów nie należy do najłatwiejszych zadań. Czyszczenie szkła to jednak nie tylko czynność wykonywana w domu, równie ważne jest utrzymywanie w czystości szyb w samochodzie. Jest to konieczne z uwagi na bezpieczeństwo i komfort jazdy. O ile szyby zewnętrzne łatwiej jest umyć na myjni samochodowej, o tyle wewnątrz należy poradzić sobie w inny sposób. Barwa w swojej linii kosmetyków domowych Perfect House przygotowała preparat do czyszczenia powierzchni szklanych, który pozwoli zachować nienaganny wygląd szyb oraz luster.

Jak pozbyć się kamienia?

Nawet jeśli zdecydujesz się na wybór wanny zamiast prysznica, wygodne jest zamontowanie w niej dodatkowego szklanego panelu, który pozwoli na wielofunkcyjne korzystanie z niej bez zachlapania podłogi. Mankamentem takich paneli oraz kabin prysznicowych jest duża podatność na zabrudzenia, szczególnie wtedy, kty pojawia się kamień. Jest on trudny do usunięcia, dlatego potrzeba mocnego środka, aby sobie z nim poradzić. Detergenty przeznaczone do takich zadań często są jednak mocno żrące i nieprzyjemne w stosowaniu. Z tego względu dobrym wyborem jest zakup płynu Barwa Perfect House Glass do mycia szklanych powierzchni, który można zastosować w każdym pomieszczeniu.

BARWA Perfect House Glass Profesjonalny Płyn do mycia powierzchni szklanych 500ml

Jak czyścić szklane elementy dekoracyjne?

Szklane dekoracje robią duże wrażenie i są bardzo eleganckie - pod warunkiem, że są czyste. Nie unikniemy osadzania się na powierzchniach kurzu, tłuszczu jeśli znajdują się w okolicach kuchni, i odcisków palców. Preparat Barwa Glass może zostać z łatwością rozpylony oraz posłużyć do oczyszczenia powierzchni. Dodatkowym atutem jest to, że pozostawi po sobie przyjemny owocowy zapach z nutami mango i pomarańczy. Barwa Perfect House do czyszczenia powierzchni szklanych możesz nabyć w sklepie internetowym Green Madame.

Zobacz wszystkie produkty!

Zabrudzenia na dużych powierzchniach szklanych

Jeśli decydujesz się na montaż dużych okien, przeszklonych ścian, pokaźnych luster czy choćby błyszczących płytek, musisz liczyć się z tym, że będą one wymagały szczególnej pielęgnacji. Stąd tak ważne, by preparat, jaki wybierzesz, nie pozostawiał smug na czyszczonych powierzchniach i doskonale radził sobie z zanieczyszczeniami. Nie bez znaczenia jest elegancki zapach, który może zastąpić typowe dla środków czyszczących cytrynowe nuty.

Informacje kontaktowe
Nasz adres

Lubartowska 10
61-334 Poznań
Polska

Zadzwoń do nas!
662478096
Napisz do nas!